MAYHEM HOUSE sporto salė – tai išskirtinė ir vienintelė gatvės gimnastikos (street workout, calisthenics) sporto vieta Vilniuje.

Salė yra 140 kv. m., virš 20 metrų skersinių, dvi poros lygiagrečių, čiūžiniai, daug papildomo svorio (virš 150 kg), hanteliai/štangos, lipimo bei jėgos virvės, geriamas vanduo, rūbinė, profesionali trenerių komanda ir draugiška bendruomenė – čia sportuoja stipriausi pasaulio ir Lietuvos gatvės gimnastai.

Treniruotes veda pasaulio turnyruose prizines vietas skinanti ir Lietuvoje išgarsėjusi komanda – Project Mayhem. Jei nori būti geriausias – ateik mokytis iš geriausių ir prisijunk prie treniruočių išsirinkęs sau patogų laiką!

  • Jeigu nori išmokti backflip‘ą nuo skersinio, įvairius suktukus, peršokimus ir kitus akrobatinius triukus ant skersinio – ateik į DINAMIKOS treniruotes.
  • Jeigu domina sunkūs statiniai ir pusiausvyros pratimai – tokie kaip stovėjimas ant rankų, prisitraukimas su viena ranka, front lever‘is, vėliava (human flag‘as) – lauksim STATIKOS treniruotėse.
  • Jeigu domina sunkios ir ištvermės reikalaujančios bazinės treniruotės – prisitraukimai ir dip‘ai su papildomu svoriu, muscle up‘ai, žudantys preso set‘ai ir belekoks pump‘as – ateik į BAZĖS treniruotes.
  • Savarainkiškai sportuojančių lauksime LAISVAM LAIKE.
  • Taip pat yra galimybė sportuoti su treneriu INDIVIDUALIAI.

Vieta: Dariaus ir Girėno g. 41, Naujininkai, Vilnius
Jeigu atvykęs mūsų nerasi – skambink, pasitiksim (mūsų pirmos durys)
Kontaktai dėl grupinių arba individualių treniruočių: +370 616 08633 (d.tomkutonis@gmail.com)


Nebijok. Prisitaikome prie kiekvieno lankytojo sportinio pasiruošimo lygio. Net jeigu nepadarai prisitraukimo ar atsispaudimo – išmoksi.