Apie mus

2011-tais metais pasivadinę neįprastai ir originaliai “Project Mayhem” mes net didžiausiuose svajonėse nesitikėjome pasiekti visko, ko dabar esame pasiekę.

Patys pirmieji komandos nariai, Denis ir Deividas, gatvės gimnastiką atrado 2009-tų metų pabaigoje, kai netyčia internete pamatė pirmuosius video klipus iš JAV, kuriuose afroamerikiečiai ant skersinio ir lygiagrečių atlikinėjo tuo metu neįmanomai ir nerealiai atrodančius triukus ir elementus tik su savo kūno svoriu. Pirminė pamatyta motyvacija buvo ant tiek stipri, jog pradėjus nuo vos vos atliktų 5 prisitraukimų, po 2-jų metų Denis su Deividu buvo pakviesti į pirmąjį gatvės gimnastikos Pasaulio čempionatą Latvijoje. Grįžę su 3-čia vieta ir atnaujinta motyvacija, po truputi pradėjo atsirasti platesnės idėjos. Tuo metu buvome jau tryse – prie komandos prisijungė vienas pirmųjų gatvės gimnastika pradėjusiu užsiiminėti Vilnietis Saulius. Pradėjome svajoti apie vienkartinė rūbų paramą, patekimą į TV eterį, galbūt ir pasirodyti kokioje nors miesto šventėje…

2012-tais metas suorganizavus pirmąsiąs Lietuvoje gatvės gimnastikos varžybas prie Baltojo tilto, į komandą buvo pakviesti dar du nauji nariai. Tais pačiai metais mums pavyko gauti ir svajotą vienkartinę paramą, ir dar kartą sekmingai nuvažiuoti į Pasaulio čempionatą, patekti i LRT eterį su reportažu apie mus bei atsirado pirmieji pasirodymai ir pirmieji kišenpinigiai, uždirbti pasirodant. Atrodė, kad geriau ir neįmanoma…

2013-tais metais surimtėjome, komanda jau sudarė dabartinė sudėtis iš 9 žmonių; įsteigiamė Všį, kuri yra Pasaulio gatvės gimnastikos oficiali atstovė Lietuvoje. Tapom atsakingi už kasmetinį Lietuvos gatvės gimnastikos čempionato organizavimą, dalyvių atranką į Pasaulio čempionatą, pradėjom važinėti su pasirodymais ir edukacine programa per mokyklas. Komandos narys Robertas tapo Baltijos šalių čempionu, Andžėjus – pasaulio čempionu. Taip pat iškovojome pergales kituose tarptautinėse varžybose. Pasirodymų skaičius lėtai, bet didėjo. Atsirado pirmieji pasirodymai tiesioginiame eteryje. Metų pabaigoje pradėjome patys galvoti pirmąjį rimtą choreografinį pasirodymą.

2014-tų metų pradžioje tik sužinoję apie vysktančią atranką į TV3 laidos „Lietuvos talentai“ nedelsiant užsiregistravome. Tai buvo viską pakeičiantys metai – pergalė „Lietuvos talentai“, sekmingas dalyvavimas Pasaulio čempionate, didėjantis skaičius pasirodymų, pasirodymai TV laiduose.

2015-tais metais, iškart po pergalės mus pakvietė 40-čiai dienų į JAE, Dubajų su pasirodymu turne. Grįžę atgal į Lietuvą taip pat buvom laukiami su pasirodymais įvairių imonių ir kitų renginių. Mūsų paslaugų tiekimas surimtėjo. Pradėjom atkreipti dėmesį į smulkmenas, pastoviai galvojama nauja choreografija, suogranizavome Baltijos gatvės gimnastikos čempionatą Palangoje, vėl užlipome ant podiumo su 2-ą vietą Pasaulio čempionate.

2016-ti metai buvo sunkūs. Vienas narys pusę metų buvo traumuotos. Dėl vis didėjančio pasirodymų skaičiaus darėsi vis sunkiau visiems dirbti/studijuoti/mokytis. Tačiau visas problemas išsprendėm. Rugsėjį dar kartą nepabijojome pasvajoti ir atidarėme pirmają Lietuvoje gatvės gimnastikos studiją „Mayhem house“. Prieš atidarant dirbome joje ir dieną ir naktį, patys darome absoliučiai visą remontą, sugalvojome visą reikiama metodiką. Po truputį pradėjome užsitarnauti savo vardą šou versle..

Šiuo metu mes kasdien vedame treniruotes mūsų studijoje, kas savaitę atliekame pasirodymus didžiausiuose Lietuvos renginiuose, kas mėnesį išvažiuojame pasirodyti į artimąjį užsienį ir nenustojame dar labiau svajoti ir kelti sau naujas aukštumas ir tikslus.